Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Kërcënimi ndaj dy prokuroreve, ministri Balla garanton magjistratët për sigurinë e tyre dhe familjarëve

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 15:44 | Aktualitet

Dy prokuroret e përmendura nga i penduari i drejtësisë, ArtanTafani, si “shenjestra” të një grupi kriminal, u morën në mbrojtje nga Policia e Shtetit. Pas një takimi në KLP, ku ishte prezent edhe drejtuesi i SPAK dhe drejtuesit e Policisë e Gardës, Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, garantoi magjistratët për sigurinë e tyre fizike dhe të familjarëve.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli