Kërkesë për drejtësi dhe ironi, mbrojtja e Kokës për akuzat mbi inceneratorin e Fierit

Nga A2 CNN
7 Shtator 2023, 10:50 | Aktualitet

Gazetari Armand Bajrami sjell detaje në Ditarin e orës 09:00.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani