PS dhe qeveria, ndryshimet e shumta dhe ndarja shtet-parti

Nga A2 CNN
6 Shtator 2023, 20:04 | Aktualitet

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani