Arrestohet Alban Bengasi, avokati pagoi 120 mijë euro për të vrarë bashkëshorten

Nga A2 CNN
6 Shtator 2023, 20:28 | Aktualitet

Avokati Alban Bengasi, i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit “Plumbi i Artë” pasi i ofroi Nuredin Dumanit dhe njerëzve të tij 120 mijë euro për të eliminuar bashkëshorten e tij, u arrestua këtë të mërkurë në aeroportin e Rinasit teksa po hynte në Shqipëri.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani