Kërkoi t’u vjedhë ushqimin luaneshave, “Mbreti” e pëson keq

Nga A2 CNN
24 Janar 2022, 17:33 | Fotolajme

Edhe “Mbreti” ka limitet e tij. Një luan e ka pësuar keq pasi u mundua që t’i vjedhë ushqimin luaneshave.

Fotografi Gren Soëerby dokumentoi betejën e ashpër dhe madje njoftoi veterinerët e parkut natyror që të vinin për ta mjekuar luanin, i cili humbi një nga testikujt.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi