Temperaturat nën zero gradë, akulli dhe bora mbulojnë shkretëtirën në Sahara

Nga A2 CNN
18 Janar 2022, 18:01 | Fotolajme

Dëbora dhe akulli kanë mbuluar shkretëtirën e Saharasë pasi temperaturat kanë rënë nën zero gradë. Fotografi Karim Bouchetata ka kapur pamjet mahnitëse në qytetin Ain Sefra në veriperëndim të Algjerisë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi