Beteja për selinë e PD, protesta në foto

Nga A2 CNN
8 Janar 2022, 14:47 | Fotolajme

Fotografitë më të mira të ditës nga protesta në PD, që nga përleshjet, dëmtimet brenda selisë, futja e protestuesve brenda selisë dhe ndërhyrja e policisë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi