Bota në një vit, përmes fotove

Nga A2 CNN
31 Dhjetor 2021, 13:32 | Fotolajme

Pandemia, vaksinimi, konflikte dhe protesta të dhunshme, ishin vetëm disa nga ngjarjet që shënuan vitin 2021. Fotogaleria e mësipërme paraqet disa prej imazheve më të veçanta, të realizuara anë e mbanë botës, përgjatë një viti.   

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi