Kolegji i Europës në Tiranë, Von der Leyen dhe Rama çelin aplikimet për vitin 2024-2025

Nga A2 CNN
15 Tetor 2023, 19:00 | Aktualitet

Një ditë para mbajtjes së Samitit të Procesit të Berlinit, Kryeministri Rama dhe Presidentja e KE Ursula von der Leyen çelen regjistrimit për vitin 2024-2025 për 31 studentë nga i gjithë rajoni dhe jo vetëm. BE do të mundësojë 15 bursa për të studiuar në këtë kolegj.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani