Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 50%
  • Modern 19%
  • Pak nga të dyja 31%

“Kosova” në Kuvend, PS e PD me dy rezoluta, vijojnë negociatat për unifikim

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 12:03 | Aktualitet

Të enjten mblidhet Kuvendi, Fjorela Beleshi raporton detajet e rendit të ditës dhe zhvillimet politike që priten.

Debat - nga Alba Alishani