Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Nga 1 deri në 2 milionë $, kitarat e Eric Clapton dhe Kurt Cobain dalin në shitje

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 10:15 | Aktualitet

Dy kitara të dy këngëtarëve legjendarë pritet të dalin në ankand dhe të vendosin rekorde të reja botërore. Bëhet fjalë për kitarat e Eric Clapton dhe Kurt Cobain, që mund të shiten nga 1 deri në 2 milionë dollarë secila.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi