Sulejman Mema: Kemi Kombëtare të mirë, projektet po japin frytet e veta

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 09:07 | Aktualitet

Ndeshja e ditës së nesërme pritet me shumë interes nga të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen. Ka shumë hamendësimë se përse është kthyer kaq shumë vëmendja tek kombëtarja, por më shumë gjasa është dëshira dhe ëndrra për kualifikimet e mëtejshme në “Euro 2024”. Madje si kurrë më parë ka pasur një interes të jashtëzakonshëm për të gjetur bileta. Ish-trajneri Sulejman Mema ishte në studion e “Dita Jonë” për të njohur pak më shumë kombëtaren tonë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni