Diell dhe përsëri rritje temperaturash në vend

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 07:34 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli