Makinat, dashuria e madhe e shqiptarëve. Marka e makinës, një status i veçantë – Blend Gonxhja I ftuar në “Dita Jonë”

Nga A2 CNN
25 Janar 2023, 09:07 | Aktualitet

Drejtori i DPSHTRR, Blend Gonxhja, i ftuar në “Dita Jonë” për të folur mbi ndryshimet dhe risitë e institucionit që ai drejton në lidhje me lejet e qarkullimit, rinovimin e patentës dhe ndryshimet në Kodin Rrugor.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli