Marquez, nga motorët te makinat... për t’u shëruar

Nga A2 CNN
21 Shkurt 2019, 15:18 | Sporte të tjera
Marquez, nga motorët te makinat... për t’u shëruar

Pas operacionit në shpatullën e majtë, më 4 dhjetorin e kaluar, Mark Markez vazhdon punën për t'u rikthyer në formën më të mirë.

Lëndimi e ka shqetësuar në testin e parë në Sepang dhe për të qenë në 100 për qind, për startin e sezonit në MotoGP, Markez po punon në mënyrë krejt origjinale.

https://www.instagram.com/p/BuEKVtJC-3g/?utm_source=ig_web_copy_link

Kampioni i botës po rehabilitohet, duke kryer ushtrime të reja, në drejtimin e makinave go-kart. Rikuperim dhe argëtim, me këto metoda piloti i Hondës beson se do të jetë gati.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri