Meta shfaqet duke përkëdhelur një mushkë: Simbol i punës, fuqisë dhe fisnikërisë

Nga A2 CNN
3 Janar 2023, 11:26 | Politikë
Meta shfaqet duke përkëdhelur një mushkë: Simbol i

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta u ka uruar ndjekësve të tij një ditë të mbarë ndërsa ndodhet diku në natyrë.

https://www.facebook.com/watch/?v=883062826058119&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing

Ish-presidenti Meta shihet teksa përkëdhel një mushkë, e cila sipas asaj që shprehet ai, është simbol i punës, fuqisë dhe fisnikërisë.

“Me simbolin e punës, fuqisë dhe fisnikërisë ju uroj një ditë të mbarë!” Shkruan Ilir Meta krahas videos së shkurtër të publikuar në llogarinë e tij në Facebook.

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024