Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Mrekullitë e universit

Nga A2 CNN
21 Mars 2021, 13:05 | Lifestyle

Fotogaleria e mësipërme, me imazhe mahnitëse të kapura nga NASA dhe Stacioni Hapësinor, shfaqin disa nga mrekullitë e pabesueshme që ofron gjithësia jonë e pafundme. CNN ka përzgjedhur vetëm pak nga momentet mbresëlënëse të universit.

A2 CNN Livestream

A2 Business