Nëndetëse me energji bërthamore, SHBA, Australia dhe Britania me projekt ambicioz kundër Kinës

Nga A2 CNN
14 Mars 2023, 14:34 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu