Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 8%
  • Jo 92%

“Nga ndarja e kufijve te Ballkani i hapur”, Nesho: Rama dhe Vuçiç duan të mbajnë politikën që kanë gatuar në Ballkan

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 20:59 | Aktualitet

Ditari A2 CNN