Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 47%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

“Nuk jap detaje sepse janë sekrete”, Vuçiç: Për 2-3 ditë do të shkojmë me Kurtin në Bruksel

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 16:40 | Aktualitet

Presidenti i Serbisë dhe kryeministri i Kosovës pritet të takohen në Bruksel, këtë të enjte, ose të premte. Këtë e njoftoi Aleksandër Vuçiç, por duke mos dhënë asnjë detaj tjetër lidhur me temat e takimit apo për formatin.

Debat - nga Alba Alishani