Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Pamje me dron! Zjarr në kodrat e Libofshës, digjen sipërfaqe të mëdha me ullishte

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 15:44 | Aktualitet

Një vatër zjarri është regjistruar, mesditën e sotme, në kodrat me ullishte në Libofshë. Flakët tashmë janë të shtrira në një sipërfaqe prej afro 4 km duke shkrumbuar ullishte dhe pemë frutore.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani