Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Çfarë ndodhi? Meloni njofton ndarjen nga bashkëshorti: Rrugët tona kanë ndryshuar

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 15:29 | Aktualitet

Për këtë çështje foli në A2 CNN gazetarja shqiptare në Itali, Vjollca Çumraku.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani