Pamjet e frikshme, trageti rrëzon vinçin gjigand në Barcelonë! (Video)

Nga A2 CNN
1 Nëntor 2018, 15:36 | Kapur në kamera
Pamjet e frikshme, trageti  rrëzon vinçin gjigand në
https://www.youtube.com/watch?v=qcPfE7IOIpg
Pamjet nga aksidenti

Trageti Excellent i kompanisë italiane GNV, që operon edhe në Durrës me linjën drejt portit të Barit, ka qenë protagonist dje të një aksidenti spektakolare në Barcelonë, aty ku për shkaqe ende të panjohura humbi kontrollin duke u i rënë vinçit gjigand që shërben për transportin e kontejnerëve.

Pamjet filmike janë të frikshme, edhe pse nuk regjistrohen viktima as të lënduar ndër pasagjerët dhe personelit në port.

A2 CNN Livestream

Dita jonë