Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

Policia në selinë blu, pritet t’i merret pasaporta Sali Berishës

Nga A2 CNN
21 Tetor 2023, 23:03 | Aktualitet

Punonjësit e policisë kanë mbërritur në selinë blu për t’i marrë pasaportën Sali Berishës si dhe për t’i komunikuar masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje.” Kreu i “Rithemelimit” akuzohet nga SPAK për korrupsion pasiv dhe për pastrim parash për çështjen e privatizimit të kompleksit “Partizani”.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani