Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 13%
  • Shpesh 25%
  • Asnjëherë 63%

SPAK "ndalon" Berishën, arreston Jamarbër Malltezin dhe Fatmir Bekteshin për "Partizanin"

Nga A2 CNN
21 Tetor 2023, 20:51 | Aktualitet

Jul Kasapi raporton nga Drejtoria e Policisë Tiranë.

Debat - nga Alba Alishani