Protesta, studentët i vënë zinxhirin fakultetit

Nga A2 CNN
7 Janar 2019, 22:31 | Aktualitet

Në studio Dhurata Çupi e Partisë Demokratike dhe Besnik Bare nga Partia Socialiste

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli