Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Detaje nga rrëmbimi në Fushë Kosovë, arrestohen tre persona

Nga Tomorr Avdia
20 Janar 2024, 09:43 | Kosova

Detaje nga rrëmbimi në Fushë Kosovë, arrestohen tre persona

Një rast i rrëmbimit dyshohet se ka ndodhur të premten në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës ka njoftuar se tre persona të dyshuar, e kishin marrë viktimën dhe e kishin futur brenda në veturë, duke e kërcënuar dhe duke i kërkuar të para.

“Viktima ka pranuar trajtim mjekësor pasi ka pësuar lëndime trupore. Me vendim te prokurorit, tre të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në mbajtje,” thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu