Rama-Vucic-Zaev, në Novi Sad për Mini Shengenin ballkanik

Nga A2 CNN
9 Tetor 2019, 10:46 | Aktualitet

Në Novi Sad të Serbisë, Aleksandar Vucic, Zoran Zaev dhe Edi Rama pritet të nënshkruajnë nismën e cilësuar si Mini Shengeni Ballkanik. Gazetarja e A2, Marsela Karapanço, na përcjell nga atje zhvillimet nga ky takim dy ditor.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu