Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 83%
  • E pamundur 17%

Reforma zgjedhore sipas Bashës, kërkon lista të hapura, 1 zonë elektorale dhe votën e emigrantëve

Nga A2 CNN
21 Shtator 2023, 19:21 | Aktualitet

Gazetari i A2CNN Anesti Bajramemaj raporton për “Ditarin” detaje nga prezantimi i planit të Partisë Demokratike të Lulzim Bashës për reformën zgjedhore.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu