Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Mbretëresha dhe gruaja e Presidentit francez sfidohen në ping-pong

Nga A2 CNN
21 Shtator 2023, 19:03 | Aktualitet

Mbretëresha Camilla dhe gruaja e Presidentit francez, Emmanuel Macron, Brigitte, luajtën ping-pong së bashku në një qendër sportive jashtë Parisit. Brigitte ishte e veshur me të kuqe, Camilla në të bardhë dhe tavolinën e tenisit blu, kështu ngjyrat e flamujve të të dy kombeve ishin të ekspozuara. Çifti mbretëror dhe Brigitte Macron biseduan me të rinjtë në qendrën sportive Saint-Denis.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi