“Sekretet” e fshehura që nuk i kemi ditur deri më sot

Nga A2 CNN
8 Dhjetor 2022, 19:03 | Lifestyle

Ka disa “sekrete” të produkteve të përditshme tonat, të cilat nuk i kemi ditur deri më sot, e shumë prej tyre janë vërtetë misterioze.

Shumë prej nesh janë munduar të aludojnë rreth këtyre “sekreteve”, por që nuk ia kanë arritur ta bëjnë këtë gjë.

Por cilat janë disa prej tyre?

1 - Vrima e vogël në dryn

2 - Kunjat e kokave të sediljes

3 - Varëset e rrobave prej druri

4 - Vazelina për të eliminuar zhurmën e dyerve

5 - Vrima poshtë shishes së verës

6 - Vrima në bishtin e tiganit

7 - Vrimat e vogla në dritaren e avionit

8 - Vrima e vogël mes kamerës dhe blicit të iPhone 

9 - Xhepat përpara të brendshmeve të grave

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli