Sherr mes shqiptarëve në Greqi, babë e bir përfundojnë në spital

Nga A2 CNN
2 Maj 2023, 13:27 | Kronikë
Sherr mes shqiptarëve në Greqi, babë e bir përfundojnë

Një sherr mes disa shqiptarëve ka  ndodhur në Selanik, Greqi. Si pasojë dy persona, përkatësisht babë e bir, kanë përfunduar në spital.

Sipas mediave greke, policia ka identifikuar dy autorët e plagosjes së tyre dhe më pas i ka shoqëruar në komisariat për t’i marrë në pyetje.

Ndërkohë vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, si dhe shkaqet e konfliktit mes tyre.

https://a2news.com/2023/04/29/e-rende-ne-greqi-gjendet-i-pajete-ne-ane-te-rruges-41-vjecari-shqiptar/
https://a2news.com/2023/04/29/po-hapte-lokalin-sulmohet-me-thike-42-vjecari-shqiptar-ne-itali-gjendja-e-tij-e-rende/

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024