Shkëlqen Dua Lipa! Shfaqet duke kërcyer “Hajde luj qyqek” gjatë pushimeve në jug (VIDEO)

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 21:05 | Showbiz
Shkëlqen Dua Lipa! Shfaqet duke kërcyer “Hajde luj qyqek”

Dua Lipa është në Shqipëri dhe po shijon pushimet e saj të verës në jug.

Dhe gjatë këtyre pushimeve, nuk e ka kursyer të tregojë se sa krenare është që është shqiptare.

Edhe kësaj here ajo është parë duket kërcyer “Hajde luj qyqek” me familjen e saj dhe duket se po e shijon shumë.

Mbi të gjitha, ajo duket edhe në superformë.

https://www.instagram.com/p/CwGKs4jMQAL/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu