Dyndje pushuesish, trafik i rënduar në Vlorë

Nga Jerola Ziaj
23 Qershor 2024, 09:49 | Aktualitet

Dyndje pushuesish, trafik i rënduar në Vlorë

Kjo fundjavë në qytetin e Vlorës ka shkaktuar trafik të rënduar. Për shkak të temperaturave të larta që kanë përfshirë vendin tonë këtë qershor, plazhi është kthyer në vendpushimin më të preferuar.

Dyndja e pushuesve vendas e të huaj drejt bregdetit në Vlorë ka krijuar trafik të rënduar paraditen e sotme në zonën e Skelës e në rrugën Transballkanike, përgjatë dhe Lungomares.

 

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani