Kolazh dimëror nga Kolonja, Sheleguri dhe pyjet e Gërmenjit

Nga Artin Halili
22 Janar 2024, 08:59 | Aktualitet

Reshjet e dendura të borës kanë përfshirë, fundjavën që lamë pas, juglindjen e vendit, duke sjellë imazhe të mrekullueshme të peizazheve të veshura me petkun e bardhë.

Korrespondenti Artin Halili ka kapur në objektivin e kameras disa tablo që të lënë pa frymë nga bukuritë e Shelegurit dhe pyjeve të Gërmenjit në Kolonjë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni