Aksident në aksin Gosë-Vilë Bashtovë, humb jetën 28-vjeçari

Nga A2 CNN
16 Nëntor 2023, 21:16 | Kronikë

Aksident në aksin Gosë-Vilë Bashtovë, humb jetën

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në aksin rrugor "Gosë-Vilë Bashtovë". Bëhet e ditur një 28-vjeçar ka humbur kontrollin e automjetit me të cilin po udhëtonte.

Për pasojë, automjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal, duke i shkaktuar edhe vdekjen të riut.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni