Tjetër incident në çerdhe

Nga A2 CNN
16 Nëntor 2023, 19:07 | Kronikë

Tjetër incident në çerdhe

Një tjetër incident është regjistruar në çerdhe në vendin  tonë. Këtë herë incidenti ka ndodhur në një çerdhe të Krujës, ku dyshohet se është rrëzuar një 4-vjeçare. Sipas Policisë ajo është  shoqëruar nga familjarët e saj për ndihmë mjekësore në spital.

Njoftimi i Policisë Krujë

Me datë 16.11.2023, është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore, e shoqëruar nga familjarët e saj, një e mitur 4 vjeçe, e cila dyshohet se është rrëzuar në çerdhen që frekuenton dhe si pasojë është dëmtuar në dorë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi