Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 11%

Aksident në Durrës, makina përplas policin në vija të bardha

Nga A2 CNN
30 Nëntor 2023, 19:55 | Kronikë

Aksident në Durrës, makina përplas policin në vija të

Një efektiv policie, i cili ka qenë duke kaluar rrugën në vija të bardha, është përplasur nga një automjet.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se efektivi i i policisë ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe fatmirësisht ka pësuar vetëm lëndime të lehta.

Rreth orës 18:35, në lagjen nr. 8, përpara ambienteve të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, automjeti me drejtues shtetasin A. F., ka përplasur shtetasin M. A. punonjës policie në Komisariatin e Policisë Durrës, i cili ishte duke kaluar në vijat e bardha për këmbësorët. Punonjësi i Policisë, shtetasi M. A. ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, ndërkaq, drejtuesi i automjetit, shtetasi A. F. është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Durrës, për veprime të mëtejshme”, njoftojnë uniformat blu.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu