Aksident në Shkodër, makina përplas të miturit me biçikletë

Nga A2 CNN
14 Nëntor 2023, 09:42 | Kronikë

Aksident në Shkodër, makina përplas të miturit me

Dy fëmijë të mitur kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Shkodrës, pasi u përplasën nga një makinë.

Ngjarja u regjistrua në lagjen “Banja e Vogël”, teksa automjeti që drejtonte 31-vjeçari F.G. përplasi biçikletën me të cilën lëviznin 2 të mitur, 13 dhe 15 vjeç.

Ata u dërguan menjëherë në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut, teksa drejtuesi i mjetit F.G. u procedua në gjendje të lirë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni