Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 67%
  • Mungesa e kohës 22%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 11%

Aksident rrugor pranë TEG, makina kthehet përmbys (VIDEO)

Nga A2 CNN
16 Mars 2024, 14:35 | Kronikë

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e kësaj të shtunë, në rrugën që të çon drejt TEG.

A2 CNN sjell pamjet, teksa shihet se makina është kthyer përmbys.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, teksa është ende e paqartë edhe nëse ka persona të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti rrugor.

Për fat, është bërë e mundur që rruga të jetë plotësisht e hapur, duke mos penalizuar trafikun në këtë zonë shumë të frekuentuar, sidomos përgjatë fundjavës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli