Bëri për spital dhe i mori portofolin 61-vjeçarit, arrestohet xhepisti në Fier

Nga A2 CNN
23 Nëntor 2023, 10:14 | Kronikë
Bëri për spital dhe i mori portofolin 61-vjeçarit, arrestohet
Foto ilustruese

Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit, pasi ka dhunoi 61-vjeçarin V.D dhe i grabiti portofolin. Në pranga ka rënë 41-vjeçari i identifikuar si H.L.

Për pasojë 61-vjeçari është dërguar në spital ku po merr kujdesin e duhur mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur në Pishporo të Fierit, ku 41-vjeçari pasi ka goditur 61-vjeçarin V.D i ka marrë një shumë parash në portofolin e tij dhe është larguar.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu