Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 71%
  • Jo 24%
  • Nuk më intereson 6%

Del nga rruga një automjet në aksin rrugor "Fier-Roskovec", shoferi përfundon në spital

Nga A2 CNN
25 Janar 2024, 20:52 | Kronikë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në aksin rrugor "Fier-Roskovec". Bëhet e ditur se aksidenti ndodhi rreth orës 19:10, në vendin e quajtur "Kthesa e Marinzës".

Drejtuesi i një automjeti tip "Golf" humbi kontrollin e makinës duke bërë që kjo e fundit të dilte nga rruga.

Për pasojë, shoferi ka marrë lëndime dhe ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu