Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 0%
  • Mungesa e kohës 100%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 0%

Digjet gjatë natës një makinë në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Nga Jerola Ziaj
3 Mars 2024, 08:46 | Kronikë
Digjet gjatë natës një makinë në Vlorë, dyshohet
Në foto makina e djegur në Vlorë

Një makinë tip BMWX5 është djegur në lagjen “24 Maji” në Vlorë në mesnatë. Makina është në pronësi të Andi Selmanaj dhe ka qenë e parkuar në oborrin e banesës së tij. Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarrvënia ka qenë e qëllimshme.

Vlorë/Informacion parapak

Rreth orës 00:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet tip “BMË X5”,  në pronësi të shtetasit A. S, banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi