E premte “plumb” në SPAK, megaoperacion me 43 fletëarreste, 5 orë në pyetje Agaçi e Sako

Nga Armand Bajrami
17 Maj 2024, 19:46 | Kronikë

Megaoperacioni me 43 urdhër-arreste ndaj personazheve ndaj një ish-deputeti, ish-zyrtarësh policie dhe personazheve të njohur të botës së krimit, ishte vetëm një nga zhvillimet në SPAK gjatë së premtes.

Në të njëjtën ditë, Struktura e Posaçme mori deklarime nga Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Ministrave, Engjëll Agaci, si edhe kryebashkiakja e Durrësit, Emiriana Sako. 

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024