E rëndë në Tiranë! 52-vjeçari godet me thikë në qafë e trup bashkëshorten

Nga A2 CNN
23 Maj 2024, 07:56 | Kronikë

E rëndë në Tiranë! 52-vjeçari godet me thikë

Një ngjarje e rëndë është shënuar, pak pas mesnate, në rrugën “Xhanfize Keko” në kryeqytet. Sipas policisë, një 52-vjeçar ka goditur me mjet prerës në trup dhe në qafë bashkëshorten. 46-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa autori i dyshuar u arrestua me akuzën e tentativës së vrasjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.05.2024, rreth orës 02:15, në rrugën “Xhanfize Keko”, shtetasi J. Sh., 52 vjeç, dyshohet se ka goditur me mjet prerës në trup dhe në qafë, bashkëshorten e tij, shtetasen E. Sh., 46 vjeçe.

46-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa autori i dyshuar u arrestua në flagrancë për veprën penale "Vrasja për shkak të marrëdhënieve familjare", mbetur në tentativë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024