Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 47%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

I theu hundën bashkëshortes, arrestohet 52-vjeçari në Maliq

Nga A2 CNN
6 Nëntor 2023, 10:00 | Kronikë

I theu hundën bashkëshortes, arrestohet 52-vjeçari në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Pojan, mbrëmjen e djeshme. Sipas informacioneve të konfirmuara pranë policisë, bëhet me dije se një 52-vjeçar ka qenë në gjendje të dehur kur ka goditur dhe plagosur bashkëshorten e tij 42 vjeçe, duke i thyer hundën.

Ai e ka kërcënuar që të mos tregojë pranë policisë se çfarë kishte ndodhur, por forcat e komisariatit të Maliqit kanë mundur të zbardhin të gjithë dinamikën e ngjarjes.

Pas mjekimit në spital, bashkëshortja është në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa bashkëshorti me iniciale A.R. u vu në pranga nga policia.

Debat - nga Alba Alishani