Moti i keq "mbërthen" Elbasanin, përplasen dy automjete

Nga Belinda Ruçaj
8 Nëntor 2023, 08:39 | Kronikë

Moti i keq me reshje të dendura shiu dhe erë të fortë, ka bërë që një aksident të shënohet në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Papër.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të fshatit Vidhas.

Fatmirësisht, nuk raportohet për persona të lënduar, por fotot e siguruara nga A2CNN tregojnë një prej mjeteve që ka pësuar dëme të shumta materiale dhe njëherësh trafik të rënduar.

A2 CNN Livestream

A2 Sport