Qeni ha gjermanen, procedohet pronari në Lushnjë

Nga A2 CNN
27 Nëntor 2023, 12:05 | Kronikë

Qeni ha gjermanen, procedohet pronari në Lushnjë

Policia e Lushnjës nisi procedimin në gjendje të lirë për E. G., 26 vjeç, pasi në lagjen "Loni Dhamo", ka dalë nga oborri i banesës qeni i këtij shtetasi, i cili ka kafshuar në këmbë, një shtetase gjermane, 33 vjeçe.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme, për veprën penale "Shkelja e karantinës së bimëve dhe kafshëve".

A2 CNN Livestream

A2 Sport