Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 33%
  • 1 mars 33%
  • Nuk e uroj 33%

U rrëzua nga shtylla, humb jetën elektricisti në Shupenzë

Nga A2 CNN
31 Janar 2024, 14:16 | Kronikë

U rrëzua nga shtylla, humb jetën elektricisti në Shupenzë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur, ditën e sotme, në fshatin Kovashicë, në njësinë Administrative Shupenzë. Një elektricist dyshohet se është rrëzuar nga shtylla në të cilën po punonte dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ndodhi rreth orës 13:30. Elektricisti i mbijetoi rënies, por për fat të keq humbi jetën në spital ku ishte dërguar për të marrë ndihmë mjekësore.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli