Engjëll Agaçi sërish në SPAK

Nga A2 CNN
17 Maj 2024, 09:59 | Politikë

Sekretari i përgjithshëm i Këshillit të Ministrave, Engjëll Agaçi, është paraqitur në SPAK.

Agaçi është paraqitur dhe më parë në Prokurorinë e Posaçme në lidhje me hetimet për dosjen e inceneratorëve.

Më herët, Agaçi ka dhënë dëshmi në Komisionin Parlamentar të ngritur për hetimin e inceneratorëve.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi